Akce -11% PPL paletová doprava 299,-Kč

Výkon motoru: 800 W, Rychlost otáčení: 29 otáček za minutu. Napájecí napětí: 220 - 240 V. Kapacita: 180 l. Hmotnost: 68 kg Více >>

Výrobce: PROCRAFT. Kód produktu: HCM650

7 921 Kč s DPH Původní cena 8 900 Kč, Ušetříte 11% (979 Kč)

ks

79 bodů do věrnostního systému

Míchačka na beton HCM650 pro výrobu betonové směsi nebo cemntových lepidel s vysokým výkonem 800W. Míchačku využijete pro zhotovení základu na plot, vybetonování garáže nebo dílny. Případně jakýkoli jiný malý projekt, u kterého si vystačíte s objemem nádrže 180L.

Všechny prvk míchačky na beton, jsou kovové a mají tloušťku vhodnou k nesení hmotnosti i při maximální plnicí kapacitě. Buben je sestaven ze dvou polovin upevněných šrouby na závitu. Aby se zabránilo ztrátě vody během míchání, jsou tyto dvě poloviny opatřeny gumovým těsněním v kontaktní oblasti.
Kovová podpěra je odlita z jednoho kusu, aby se snížila možnost deformace konstrukce v průběhu času. Čím méně šroubových spojů je v sestavě míchačky betonu, tím stabilnější bude nosný rám. Jedinou nevýhodou tohoto nástroje jsou kola, která, i když jsou vyrobena z plastu, jsou stále docela odolná vůči pohybu prázdné míchačky betonu.
Silný motor s příkonem 800W otáčí nádobu přes hnací řemen, který ji spojuje s hřídelem. Pouzdro je dobře utěsněno, aby se zabránilo vniknutí vody k motoru. Kovové ozubené kolo pohání rotační pohyb nádrže připojené k ozubené litinové korunce. Spojení mezi nimi je zakryto plastovou ochrannou maskou, aby se zabránilo vniknutí cizích předmětů a dokonce i oblečení uživatele, což může vést k vážným nehodám. 

 Výhody míchačky HCM650:

  • Vysoká produktivita
  • Dokonale vyvážená 
  • Ozubený hřeben z litiny
  • Gumové těsnění mezi nádržemi
  • Systém zámku kol řídítek
  • Pevná konstrukce

Technické specifikace

Výkon motoru: 800 W

Rychlost otáčení: 29 otáček za minutu

Napájecí napětí: 220 - 240 V

Kapacita: 180 l

Hmotnost: 68 kg

Průměr kola: 200 mm

Průměr posuvu nádrže: 380 mm

Míchačka je doručena nesložená v krabici
Kontaktujte nás!