Doprava zdarma

Výkon motoru: 850 W, Rychlost otáčení: 26,6 otáček za minutu. Napájecí napětí: 220 - 240 V. Kapacita: 150 l. Hmotnost: 51 kg Více >>

Kód produktu: HCM400

6 499 Kč s DPH

ks

64 bodů do věrnostního systému

Míchačka na beton TEMP HCM 400 pro výrobu betonové směsi nebo cemntových lepidel. Míchačku využijete pro zhotovení základu na plot, vybetonování garáže nebo dílny. Případně jakýkoli jiný malý projekt, u kterého si vystačíte s objemem nádrže 150L.

Všechny prvk míchačky na beton, jsou kovové a mají tloušťku vhodnou k nesení hmotnosti i při maximální plnicí kapacitě. Buben je sestaven ze dvou polovin upevněných šrouby na závitu. Aby se zabránilo ztrátě vody během míchání, jsou tyto dvě poloviny opatřeny gumovým těsněním v kontaktní oblasti.
Kovová podpěra je odlita z jednoho kusu, aby se snížila možnost deformace konstrukce v průběhu času. Čím méně šroubových spojů je v sestavě míchačky betonu, tím stabilnější bude nosný rám. Jedinou nevýhodou tohoto nástroje jsou kola, která, i když jsou vyrobena z plastu, jsou stále docela odolná vůči pohybu prázdné míchačky betonu.
Silný motor s příkonem 850W otáčí nádobu přes hnací řemen, který ji spojuje s hřídelem. Pouzdro je dobře utěsněno, aby se zabránilo vniknutí vody k motoru. Kovové ozubené kolo pohání rotační pohyb nádrže připojené k ozubené litinové korunce. Spojení mezi nimi je zakryto plastovou ochrannou maskou, aby se zabránilo vniknutí cizích předmětů a dokonce i oblečení uživatele, což může vést k vážným nehodám. 

 Výhody míchačky HCM 400:

  • Vysoká produktivita
  • Dokonale vyvážená 
  • Ozubený hřeben z litiny
  • Gumové těsnění mezi nádržemi
  • Systém zámku kol řídítek

Technické specifikace

Výkon motoru: 850 W

Rychlost otáčení: 26,6 otáček za minutu

Napájecí napětí: 220 - 240 V

Kapacita: 150 l

Hmotnost: 51 kg

Průměr kola: 200 mm

Průměr posuvu nádrže: 380 mm

Míchačka je doručena nesložená v krabici
Kontaktujte nás!