Doprava zdarma Akce -8% + Dárek

Akumulátorové přenosné dezinfekční řešení. Může být využíván pro vnitřní i vnější prostory, aby ochránil váš dům, zahradu či pracoviště. Více >>

Výrobce: Ryobi. Kód produktu: 51330049120

SANYTOL dezinfekce univerzální čistič- sprej eukalyptus 500ml - Rychlé info

4 590 Kč s DPH Původní cena 4 990 Kč, Ušetříte 8% (400 Kč)

ks

45 bodů do věrnostního systému

 Ochraňte a dezinfikujte svůj dům, zahradu, školní prostory, kancelář a pracoviště od výskytu plísně, plevele či hmyzu apod. s multifunkčním 18V ONE+ mlhovačem od značky Ryobi. Chemické roztoky stříkejte v úhlu 360° na vzdálenost až 4,5 m včetně dezinfekčních prostředků, detergentů, pesticidů, insekticidů, herbicidů, fungicidů a dalších čisticích roztoků.

Tento akumulátorový typ postřikovače  rozprašuje chemické roztoky ve formě mlhy na ochranu vaší zahrady či domu před tvorbou plísně, plevele, proti škůdcům atd. Lehká a přenosná konstrukce stříká atomizované částice, které mohou dosáhnout výšky až 4,5 metrů a usadit se v těžko dostupných místech.

Jednou z klíčových výhod je, že chemické roztoky jsou rozptýleny jako mlha, což znamená, že nezanechávají povrchy „mokré“, což je ideální pro venkovní nebo vnitřní použití v dobře větraném prostoru.

 

 

 

Používejte s nejrůznějšími chemickými roztoky.

Všestranný akumulátorový mlhovač dosahuje skvělého výkonu a výsledků při postřiku fungicidů, herbicidů, instekticidů a dalších roztoků také díky nenáročnému spuštění nářadí. Díky své lehké a přenosné konstrukci, můžete ošetřovat jakoukoliv část vaší zahrady, domu a vnitřního prostoru s lehkostí. Nejlepší na tom je, že atomizované částice dosahují vzdálenosti až 4,5 metrů do výšky a pro efektivní výsledky se usadí i na těch nejhůře přístupných místech.

 

 

Nenáročné spouštění

Akumulátorový mlhovač zcela odbourá námahu z pumpování na rozdíl od běžných postřikovačů. Díky kompaktní konstrukci můžete postřikovat velké plochy s vynikající manévrovatelností a ovládáním pouze stiskem spouště.

Poháněn systémem ONE+

Mlhovač je nejnovějším přírůstkem do systému ONE+, kde jediný akumulátor může být používán s více než 100 odlišných typů nářadí pro váš dům či zahradu. ONE+ systém vám poskytuje svobodu akumulátorového pohonu při práce, což znamené žádné kabely a šňůry, které by vás svazovaly. Stačí pouze zacvaknout ONE+ akumulátor a začít! 

 

SPECIFIKACE

Úroveň vibrací 3,7 m/s²

Akustický výkon 97 dB Lwa

Pokrytí za minutu 93,0 m²/min

Dodávaný v kartonu

Hmotnost (bez aku)  2,8 kg

Nádrž 2 l

Napětí 18 V

Nejistota vibrací 1,5 m/s²

Počet dostupných akumulátorů 0

Průtok 7,2 l/h

Dosah 4,5 m 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodáváno v kartonu. Bez aku a nabíječky.

Kontaktujte nás!