Doprava zdarma Akce + Dárek

Užitečný pomocník pro ty, kdo chtějí zdravý, hustý a krásně zelený trávník. Výkonný motor 1600 W si poradí i s hustou a dlouho neudržovanou trávou.Záběr 38 cm je vhodný na pozemky s rozlohou do cca 1000 m2. Více >>

Výrobce: Riwall. Kód produktu: EV16A1901085B

Lopatka široká plastová ROSA - Rychlé info

2 799 Kč s DPH

ks

27 bodů do věrnostního systému

Elektrický vertikutátor Riwall REV 3816 je žitečný pomocník pro ty, kdo chtějí zdravý, hustý a krásně zelený trávník. Výkonný motor 1600 W si poradí i s hustou a dlouho neudržovanou trávou. Záběr 38 cm je vhodný na pozemky s rozlohou do cca 1000 m2. Má velká přední kola pro snadný pojezd i po nerovném terénu. Snadné přestavění hloubky záběru jednou pákou. Velký sběrací koš ve standardu má široký výstupní otvor a madlo pro snadné vysypávání.Vertikutátor má široký výhozový tunel.

 Stroj je vybaven dvěma snadno vyměnitelnými válci – válcem s drátky na vyčesání staré trávy, plevelů, mechů apod. a válcem s noži, který navíc profrézuje půdu ještě více do hloubky. Můžete uložití válce v ložiskách. Snadná výměna válců povolením jednoho šroubu. Nástroj na povolení válce má integrovaný držák přímo na stroji, takže je vždy po ruce.
Taktéž má velké madlo pro snadné přenášení a složitelná řídítka pro snadný transport.
Provzdušnovač je vybaven bezpečnostním spínačem a držákem el. kabelu.

 

záruka Riwall

Příkon
1600
Typ motoru
elektrický
Hmotnost
14.7
Napětí
230
Otáčky max.
4500
Objem koše
45
Záběr
38
Kontaktujte nás!