Doprava zdarma Akce -41% Nejprodávanější

Invetorová svářečka s zatěžovatelem 60%. Regulace proudu 20-320A, sváření elektrodami 2,5-4 mm. tranzistory IGBT, HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK. Baleno v kartonu včetně kabelů, štítu a kartáč/kladívko. Více >>

Výrobce: Powermat. Kód produktu: PM-MMA-320S

2 990 Kč s DPH Původní cena 5 090 Kč, Ušetříte 41% (2 100 Kč)

ks

29 bodů do věrnostního systému Doprava zdarma

Svářecí invertor PM-MMA-320S je svářečka nejmodernější konstrukce s IGBT tranzistory pro maximální nasazení. Je vybaven LCD displejem zobrazující aktuální proud svařovacího proudu nastaveným s plynulou regulací.


HOT START, běžně známý jako horký start, umožňuje svařovací proud zvýšit nad hodnotu nastavenou svářečem. Funkce HOT START funguje při zapálení oblouku a slouží k zabránění přilepení elektrody k materiálu. Je to skvělá pomoc při zapálení elektrody.
ANTI STICK snižuje / snižuje svařovací napětí a proud v případě zkratu elektrody se svařovaným materiálem. ANTI STICK umožňuje svářeči snadněji odpojit elektrodu.
ARC FORCE stabilizuje oblouk bez ohledu na jeho délku. Regulace dynamiky svařovacího oblouku. Snížení hodnoty funkce poskytuje měkký oblouk a menší hloubku průniku, zatímco zvýšení hodnoty funkce způsobuje hlubší průnik a možnost krátkého obloukového svařování. Při nejvyšší hodnotě funkce ARC FORCE je možné "zatlačit elektrodu do roztaveného kov a provařit materiál (v tomto modelu je funkce ARC FORCE automaticky nastavena).

Svářečka je vybavena chladicím ventilátorem pro elektronické obvody a další komponenty - funkce "Turbo FAN", stejně jako tepelný senzor, který chrání zařízení před přehřátím.

Proud od 20 do 320 A, umožňuje svařování elektrodou o průměru 2,5 až 4 mm. Hmotnost svářečky včetně kabelů 7,9 kg, díky čemuž je velmi praktická a snadno přenositelná. Má také nosný popruh, který usnadňuje práci ve výškách.

Svařování s 2,5 mm elektrodou je možné na pojistky 16A. Provoz při maximálním proudu 300A vyžaduje ochranu nejméně 20A.


Napětí: 230V / 50Hz
Max. napětí naprázdno: 66V
Regulační rozsah svářecích proudů: 20-320A
Elektrody průměru: 2.5 - 4.0 mm
Příkon : 7,6kVA
Zatěžovatel : 60%
Proud při zatížení 100%: 248A
Napěti provozní: 20,8– 30V
třída ochrany: F
Třída izolace: IP21S
Přívodní kabel: 195cm
Váha: 7,9kg

Kontaktujte nás!