Vážení zákazníci, v těchto dnech může docházet k opožděné expedici zásilek z důvodu výrazného navýšení počtu objednávek a přetížení kapacit dopravců. Děkujeme za pochopení.

Akce -34%

Zahradní houpačka Powermat PM-HBG-95 je ideálním doplňkem zahrady, dětského koutku a pozemku. Přinese spoustu radosti nejen dětem, ale i dospělým. Více >>

Výrobce: Powerrmat. Kód produktu: PM-HBG-95

1 190 Kč s DPH Původní cena 1 799 Kč, Ušetříte 34% (609 Kč)

11 bodů do věrnostního systému

Zahradní houpačka Hnízdo Powermat PM-HBG-95 je ideálním doplňkem zahrady, dětského koutku a pozemku. Přinese spoustu radosti nejen dětem, ale i dospělým.
Konstrukce houpačky ji umožňuje zavěsit dvěma způsoby. Pro tento účel se používají dva kovové závěsné kroužky. Vnější konstrukce houpaček je vyrobena ze čtyř hliníkových částí pokrytých měkkou pěnou, odolnou povětrnostním podmínkám.
Samotná sedací plocha se skládá z odolné, pletené, nylonové síťoviny. Síťovina a švy vyrobené z nejkvalitnějších materiálů umožňují pohodlné a dlouhodobé používání houpačky. Výšku houpačky lze nastavit v rozsahu 91 - 140 cm. Nosnost houpačky je až 150 kg. Nylonové lano je upevněno na kovovém závěsném kroužku.
Závěsný kroužek by měl být zavěšen na háky. Před použitím houpačky zkontrolujte správnost zavěšení háčků a jejich pevnost.Technické parametry:
Průměr sedáku: 95cm
Nastavitelná výška: 90 - 140cm
Maximální zatížení: 150 kg
Rám: kov chráněný pěnou
Materiál: OXFORD (materiál odolný vůči vnějším podmínkám)
Lana: Nylon
Barva: modrá - černá
Kontaktujte nás!