Doprava zdarma Akce -11%

Záruka 36. měsíců. Bezpečné a silné: Kompaktní a lehká váha pro bezprašné vrtání do betonu, kamene a zdiva bez přívodního kabelu. Ideální pro práce nad hlavou . Stroj je dodáván bez akumulátoru a nabíječky !! Více >>

Výrobce: Metabo. Kód produktu: 600149850

7 578 Kč s DPH Původní cena 8 499 Kč, Ušetříte 11% (921 Kč)

ks

75 bodů do věrnostního systému

Aku kladivo KHA 18 LTX BL 24 QUICK SE v limitované černé variantě. Kombinované kladivo s trojicí funkcí - vrtání s příklepem, vrtání a sekání. Moderní bezuhlíkový motor zvyšující účinnost a celkovou výdrž nářadí. VibraTech (MVT) pro méně namáhavou práci při nepřetržitém provozu. Výměna sklíčidla bez nástroje pro práci s SDS-plus a válcovými vrtáky. Elektronika Vario-Constamatic (VC) pro konstantní otáčky i při zatížení.Dvojí systém bezpečnostního vypínání při zablokování vrtáku v materiálu.Při registraci nářadí na stránkách Metabo služba Full Service zdarma na 3 roky. Aku kladivo KHA 18 LTX BL 24 Quick SE ve verzi bez aku a nabíječky !!

Kompletní pojištění bez dodatečných nákladů. Při zakoupení akumulátorového stroje Metabo Black Edition obdržíte k tomu bezplatně kompletní pojištění po dobu 36 měsíců v hodnotě až do 2.590 Kč.

Součástí dodávky - Pogumovaná přídavná rukojeť, hloubkový doraz

Při nákupu aku stroje z Metabo Black Edition získáte: 

36 měsíců žádné náklady na opravy akumulátorových výrobků a baterií.

Jsme LiHD partner Metabo. Nákupem stroje od nás tak obdržíte bezplatně kompletní Metabo servis „Full Service“. To znamená, že v rámci období služby Full Service budou bezplatně prováděny veškeré opravy bez ohledu na to, zda jsou způsobené opotřebením nebo na základě vady výrobku.

Takto to funguje:

Zaregistrujte stroj online na metabo-service.com ke službě Full Service.

Zaregistrovaný akumulátorový stroj, nabíječku, článek v případě opravy dopravte k LiHD Partnerovi.

Opravu a údržbu stroje provede servisní středisko Metabo.

Opravený stroj s provedenou kompletní údržbou si opět vyzdnednete u LiHD Partnera.

Kontaktujte nás!