Odesílání zásilek NEOMEZENO, doručujeme stále!

Zahradní univerzální nůžky UPX82 Fiskars s celkovou délkou 1,6m. Nastavitelná hlava a stříhací mechanismus s velkým převodem dovolují rychlé, pohodlné a bezpečné stříhání větví. Více >>

Výrobce: Fiskars. Kód produktu: 102362

1 549 Kč s DPH

ks

15 bodů do věrnostního systému

Zahradní univerzální nůžky UPX82 Fiskars přináší další inovaci a ulehčení práce. Násada se stříhací hlavou je dlouhá 1,6 m, osoba, která drží nůžky v natažených rukou tak dosáhne do maximální výšky cca 3,5 metru. Inovativní střižný mechanismus PowerGear™ až 3,5x snižuje vynaloženou námahu a usnadňuje tak práci. Čepele pohodlně ustřihnou čerstvé větve až do průměru 32 mm. Stříhací hlavu lze otáčet až o 230°, což zjednodušuje stříhání i hůře dostupných větví. Oranžová podpora čepele napomáhá orientaci uživatele při střihu. Modernizovaná násada zajišťuje méně námahy a únavy při stříhání, odolná držadla jsou vyrobena z komfortního materiálu SoftGrip™, neklouzavá základna nůžek zamezuje jejich posunutí po podlaze při uskladnění.

Snadný střih ve všech směrech
Zahradní univerzální nůžky Fiskars představují víceúčelové nástroje s vynikajícím dosahem do korun stromů a hustých keřů. Můžete s nimi stříhat ve výškách bez potřeby žebříku nebo naopak těsně u země, aniž byste se museli ohýbat či klečet. Stříhat lze dvěma způsoby – buď zatažením za oranžovou posuvku nebo za oranžovou část na konci násady.

Stříhání
Aktivujte ohromující střižnou sílu zatažením za oranžovou posuvku nebo, pokud potřebujete maximální dosah, tahem za oranžovou koncovku násady.

Výhody zahradních nůžek UPX 82:
Nastavitelná hlava nůžek a lehký střižný mechanismus zajišťují rychlé a bezpečné stříhání větví z velké vzdálenosti.
Nízká hmotnost 1 100g


Parametry prodloužených zahradních nůžek UPX82 PowerGear™ X:
Délka nářadí: 160 cm (násada + střižná hlava)
Max. dosah: 350 cm (vč. postavy s nataženýma rukama)
Hmotnost: 1 100 g
Max. střižný průměr: 3,2 cm

Hmotnost v Kg
1.1
Délka v cm
160
EAN
6411501150134
Průměr střihu
32
Kontaktujte nás!