Vážení zákazníci, v těchto dnech může docházet k opožděné expedici zásilek z důvodu výrazného navýšení počtu objednávek a přetížení kapacit dopravců. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: Fiskars. Kód produktu: 1027503

519 Kč s DPH

ks

5 bodů do věrnostního systému

Sada dvou nůžek Fiskars v moderním designu, která se skládá z univerzálních nůžek 21 cm a zahradních nůžek P26. Čepele jsou vyrobeny z karbonové oceli. Nůžky jsou vyrobeny v barvě šafránu. Dárkově baleno.


Zahradní nůžky Inspiration:
Nůžky zahradní jednoruční jsou ideální ke střihu čerstvých větví. Kvalitní zahradní nůžky v trendy šafránové barvě. Nůžky se pohodlně drží díky vytvarovaným masivním držadlům. Horní čepel je potažena kluznou vrstvou PTFE pro snížení tření. Pro praváky i leváky. Otvor pro zápěstní řemínek. Zajišťovací mechanismus pro bezpečnost při přenášení.

Technické parametry zahradních nůžek:
Barva: Šafránová
Max.střihaný průměr: 20 mm
Celková délka: 200 mm
Délka čepele: 6 cm
Materiál čepele: karbonová ocel
Hmotnost: 200 g


Univerzální nůžky Inspiration:
Všestranné nůžky jsou ideální pro všechny druhy stříhání doma, ve škole i v kanceláři. Stříhají silné i tenké materiály. Ostré čepele mají fazetový brus, který zajišťuje vynikající střih a zachovává čepele dlouho ostré. Mají nastavitelný přítlak čepelí. Nůžky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Je zajištěna vysoká odolnost proti opotřebení. Držadla jsou ergonomická a pohodlná. Reflektují přirozený pohyb ruky.

Technické parametry univerzálních nůžek:
Barva: šafránová
Materiál: nerezová ocel
Délka čepele: 9,8 cm
Celková délka: 21 cm
Hmotnost: 99 g
Barva
žlutá
EAN
642002009948
Kontaktujte nás!