Vážení zákazníci, v těchto dnech může docházet k opožděné expedici zásilek z důvodu výrazného navýšení počtu objednávek a přetížení kapacit dopravců. Děkujeme za pochopení.

Akce -12%

Dárková sada dvou nůžek Fiskars v barvě merlot se skládá z univerzálních nůžek 21 cm a dvoučepelových zahradních nůžek P26. Čepele jsou vyrobeny z karbonové oceli. Více >>

Výrobce: Fiskars. Kód produktu: 1027504

529 Kč s DPH Původní cena 599 Kč, Ušetříte 12% (70 Kč)

ks

5 bodů do věrnostního systému

Dárková sada dvou nůžek Fiskars v barvě merlot se skládá z univerzálních nůžek 21 cm a dvoučepelových zahradních nůžek P26. Čepele jsou vyrobeny z karbonové oceli.

Univerzální nůžky Inspiration Merlot:
Všestranné nůžky jsou ideální pro všechny druhy stříhání doma, ve škole i v kanceláři. Stříhají silné i tenké materiály. Ostré čepele mají fazetový brus, který zajišťuje vynikající střih a zachovává čepele dlouho ostré. Mají nastavitelný přítlak čepelí. Nůžky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Je zajištěna vysoká odolnost proti opotřebení. Reflektují přirozený pohyb ruky. Držadla jsou ergonomická a pohodlná.

Technické parametry univerzálních nůžek Merlot:
Barva: merlot
Materiál: nerezová ocel
Délka čepele: 9,8 cm
Celková délka: 21 cm
Hmotnost: 99 g
Zahradní nůžky Inspiration Merlot:
Nůžky zahradní jednoruční jsou ideální ke střihu čerstvých větví. Kvalitní zahradní nůžky v trendy šafránové barvě. Nůžky se pohodlně drží díky vytvarovaným masivním držadlům. Horní čepel je potažena kluznou vrstvou PTFE pro snížení tření. Zajišťovací mechanismus pro bezpečnost při přenášení. Pro praváky i leváky. Otvor pro zápěstní řemínek.

Technické parametry zahradních nůžek merlot:
Barva: merlot
Max.střihaný průměr: 20 mm
Celková délka: 210 mm
Délka čepele: 6 cm
Materiál čepele: karbonová ocel
Hmotnost: 200 g
Barva
Merlot
EAN
6424002009955
Počet kusů v balení
2
Kontaktujte nás!