Vážení zákazníci, v těchto dnech může docházet k opožděné expedici zásilek z důvodu výrazného navýšení počtu objednávek a přetížení kapacit dopravců. Děkujeme za pochopení.

Nůžky zahradní profesonální P90 Fiskars 1001530 profesionální, vynikající ergonomická držadla, snižuje únavu svalů, speciální zakalená horní čepel, zářez pro stříhání drátů, regulovatelný přítlak čepelí se zámkem. Více >>

Výrobce: Fiskars. Kód produktu: 1001530

639 Kč s DPH

ks

6 bodů do věrnostního systému

Nůžky Fiskars jsou ergonomicky navrženy k pohodlnému a snadnému použití. Mnoho zahradníků a odborníků je uznává jako nejlepší ve své kategorii. Ergonomicky tvarovaná držadla jsou vyrobena z extra pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Čepele z pečlivě zakalené nerez oceli jsou v nepracovní poloze bezpečně kryty díky snadno přístupnému zámku. Řada obsahuje také univerzální nůžky s chráničem prstů, s bezpečným šedým protiskluzným povrchem, subtilní Power-Lever ™ nůžky, vhodné zejména pro ženy a PowerGear™ nůžky s převodovým mechanismem, vloženým mezi otočné držadlo a čepel, které dovolují současné zapojení všech prstů.


vynikající ergonomická držadla
tlumí rázy
snižují únavu svalů
speciálně zakalená horní čepel
výměnná horní čepel
zářez pro střihání drátů
regulovatelný přítlak čepelí se zámkem
Kontaktujte nás!