Praktická sada 68ks nářadí růžové barvy navržená pro dívky, ženy a dámy balená v elegantním měkkém kufříku díky kterému můžete mít nářadí vždy po ruce Více >>

Výrobce: EXTOL LADY. Kód produktu: 6593

1 349 Kč s DPH

ks

13 bodů do věrnostního systému

Univerzální sada navržená pro dívky, ženy a dámy, se kterou Vás nic nezaskočí. Kdykoli budete potřebovat něco přeměřit, zašroubovat, povolit či utáhnout, uříznout, vyvážit, zatlouct či natřít, slepit, na něco si posvítit, anebo si třeba ustříhnout růži v zahradě, tahle sada v elegantním měkkém kufříku vám bude vždy po ruce – a Vy budete naprosto nezávislá!

Krásná sada univerzálního nářadí navržená pro dívky, ženy a dámy. S touto sadou žádnou hospodyňku nic nezaskočí. Kdykoli budete potřebovat něco přeměřit, zašroubovat, povolit či utáhnout, uříznout, vyvážit, zatlouct či natřít, slepit, na něco si posvítit, anebo si třeba ustříhnout růži v zahradě, tahle sada v elegantním měkkém kufříku vám bude vždy po ruce – a Vy budete naprosto nezávislá!

Složení sady:
Kladivo, univerzální klíč, nůžky na květiny a keře, lámací nůž, 2x kleště, pinzeta, sada šroubovacích bitů s držákem, štětce, měřítko, vodováha, pracovní rukavice, svinovací metr, svítilna, tavná pistole + čiré a barevné tyčinky.

Tavná pistole:
Pro tavné tyčinky průměru 7 (7,2) mm
Příkon: 25W

Kontaktujte nás!