Doprava zdarma

aku sekačka je vybavena novým „brushless motorem“ bez uhlíkových kartáčů. záběr sekání 38cm. Balení obsahuje 1x akumulátor 40V s kapacitou 2,5Ah a nabíječku. Více >>

Výrobce: EXTOL INDUSTRIAL. Kód produktu: 8795630

7 990 Kč s DPH

ks

79 bodů do věrnostního systému

Aku sekačka spojuje výhody elektrických sekaček - nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby se svobodou pohybu benzínových sekaček. Sekačka je poháněná nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči.

Zdrojem energie je kvalitní baterie Li-ion 40V s kapacitou 2500 mAh a v přibalené rychlonabíječce ji nabijete asi za 1 hodinu. Sekačka je vybavená elektronikou, která dovoluje použít jednu nebo dvě baterie současně. Při pravidelném sekání trávníku může sekačka posekat až 500 m² s jednou plně nabitou baterií. Tato rozloha může být ovlivněna výškou a kvalitou sekaného travního porostu. Výšku sekání lze upravit v rozsahu 25-75 mm.

Sekačka je vybavena dvojitým bezpečnostním jištěním - spoušť sekačky je jištěna bezpečnostním tlačítkem a vedle baterie je speciální bezpečnostní klíč, bez kterého nelze sekačku spustit. Pokud ho vytáhnete a vezmete si ho s sebou, nemohou například děti spustit sekačku a zranit se.

Sekačka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Hlavní namáhané součásti (např. buben sekačky) jsou kovové. Masivní kola jsou potažena gumou pro tichou jízdu na tvrdých površích. Koš na trávu je vyroben částečně z plátna, které dovoluje zmenšit rozměr koše při skladování. Díky použití elektrického pohonu je sekačka, kromě občasného promazání, prakticky bezúdržbová.

Li-ion akumulátor můžete kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Navíc jen velmi pomalu ztrácí energii vlivem samovybíjení a vydrží tak dlouho nabitý.

  • pro zvětšení rozsahu sekané plochy lze použít se dvěma bateriemi současně
  • nízká hmotnost sekačky umožňuje snadnější manipulaci při použití ve strmějším terénu, přenášení a také při použití staršími lidmi
  • vyjímatelný bezpečnostní "klíč" brání neoprávněnému spuštění přístroje
  • kovový sekací buben zajišťuje dlouhou životnost
  • sekačka je vybavena funkcí mulčování a nastavením výšky sekání jednou ovládací páčkou na všech kolech současně
  • baterie je složena z kvalitních článků Samsung, které mají dlouhou životnost, a je vybavena indikátorem nabití

 

Součástí dodávky je:
  • sekačka
  • 1x Li-Ion akumulátor
  • rychlonabíječka
značka
EXTOL INDUSTRIAL
otáčky
3100/min
baterie
40V Li-ion
kapacita baterie
2500mAh
hmotnost s baterií
17kg
nabíjení baterie cca
1-1,5hod
záběr sekání
38cm
objem koše
40l
pro trávník
pravidelné sekání až 500m2
výška sekání
25-35-45-55-65-75mm
doba chodu
35min
Kontaktujte nás!