PPL paletová doprava 299,-Kč

sklopitelné madlo a pevná gumová kola, která jsou součástí dodávky, umožňují snadný převoz elektrocentrály na místo potřeby podobným způsobem jako cestovní zavazadlo s madlem a kolečky Více >>

Výrobce: HERON. Kód produktu: 8896140

17 490 Kč s DPH

174 bodů do věrnostního systému

Elektrocentrála je určena k používání ve stavebnictví a při montážních pracích, ale také jako záložní zdroj elektrické energie pro mobilní servisní střediska a rekreační účely. Stroj je vybaven jednotkou AVR, která vyrovnává výstupní napětí. Proto je možné použít je k napájení jemných elektronických přístrojů, za předpokladu dodržení správného postupu používání.

CHARAKTERISTIKA

Elektrocentrála je určena k používání ve stavebnictví a při montážních pracích, ale také jako záložní zdroj elektrické energie pro mobilní servisní střediska a rekreační účely. Stroj je vybaven jednotkou AVR, která vyrovnává výstupní napětí. Proto je možné použít je k napájení jemných elektronických přístrojů, za předpokladu dodržení správného postupu používání. Sklopitelné madlo a pevná gumová kola, která jsou součástí dodávky, umožňují snadný převoz elektrocentrály na místo potřeby podobným způsobem jako cestovní zavazadlo s madlem a kolečky. Centrála je vybavena dvěma 16A zásuvkama na 230V, které umožňují připojit běžné spotřebiče s příkonem až 3kW. Dále je vybavena 12V/8,3A zásuvkou se stejnosměrným proudem a součástí příslušenství jsou rovněž nabíjecí kabely, díky nimž lze elektrocentrálou dobíjet 12V autobaterie. Multifunkční displej umožňuje měřit dobu provozu od startu, celkovou dobu provozu od prvního startu, napětí a frekvenci. Pro příjemnější práci blízko elektrocentrály jsme ji vybavili novým typem výfuku s nižší hlučností a příjemnějším zvukem a silnějším alternátorem, který také snižuje hlučnost.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

sklopitelné madlo a pevná gumová kola pro snadnou manipulaci

dvě 16A zásuvky pro připojení 230V spotřebičů s příkonem až 3kW a stejnosměrná zásuvka 12V/8,3A

digitální multifunkční měřič

regulace výstupního napětí systémem AVR

nižší hlučnost díky novému typu výfuku a alternátoru

značka
HERON
hmotnost
51,4kg
napětí/frekvence
230V/50Hz
krytí
IP23
obsah válce
224ccm
objem nádrže
18l
max. výkon motoru
5,5kW (7,4HP)/4000min-1
účiník
1
spotřeba
min. 0,5l/kWh
počet fází
1f
typ generátoru
synchronní
výkon provozní
3,0kW
výkon maximální
3,5kW
AC jmenovitý proud
13A/230V
DC jmenovitý proud
8,3A/12V
naměřený akustický výkon (vzdálenost 7m)
93dB(A)
startování
ruční
rozměry (všh)
50x59x48cm
rozměry s podvoz. (všh)
57x76x49cm
Kontaktujte nás!