Doprava zdarma Akce -13%

ZDARMA: doprava a 0,5 l oleje. Odlehčený start, otočná rukojeť pro snadné použití a komfort obsluhy, antivibrační prvky. Záruka až 5 let. Více >>

Výrobce: ECHO. Kód produktu: 24434201

11 995 Kč s DPH Původní cena 13 795 Kč, Ušetříte 13% (1 800 Kč)

ks

119 bodů do věrnostního systému

Motorový plotostřih ECHO HCR-185ES s odlehčeným startem a otočnou rukojetí pro snadné použití a komfort obsluhy. U tohoto profesionálního stroje jistě oceníce přesnost střihu, nízkou váhu a při déle trvající práci také skvěle fungující antivibrační systém, díky kterému nebudou vaše ruce tolik namáhány. Kalené ostří díky regulaci přesnosti střihu nabízí vždy špičkový 100% výkon. Dodatečný plastový kryt nožů chránící před úrazem při nenadálém uklouznutí. Výfuk motoru je směřován dopředu na střižnou lištu. Nedochází tak ke vdechování spalin během práce. Navíc je střižený materiál odfukován od stroje a z lišty. Vzduchový filtr s velkou filtrační plochou je možné očistit stlačeným vzduchem a násobně používat. ECHO benzínové jednotky patří mezi nejsilnější a nejvíce šetrné k životnímu prostředí ve své třídě.

 Echo záruka

Výhody plotostřihu ECHO HCR-185ES

EFFORTLESS START - odlehčený start bez zpětných "kopů"

ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM - oddělená pracovní část od motoru silnými pružinami

REGULACE PŘESNOSTI STŘIHU OTOČNÉ MADLO ZÁRUKA AŽ 5 LET PRO SPOTŘEBITELE

Nastavitelné řezání REGULACE PŘESNOSTI STŘIHU

Výbava profesionálních plotostřihů, která umožňuje průběžnou regulaci střihu po celou dobu životnosti stroje. Kalené ostří díky této regulaci nabízí vždy špičkový 100% výkon.

Otočná rukojeť OTOČNÁ RUKOJEŤ

Variabilní úchop díky otočné rukojeti je výbavou křovinořezů. Možnost změny úchopu zjednodušuje manipulaci a umožňuje velkou variabilitu úchopu. Lze tak jednoduše ošetřovat horizontální i vertikální plochy.

 

Technické informace ECHO HCR-185ES

Délka lišty 74,4 cm

Objem motoru_21,2 cm3

Výkon_0,57 kW

Hmotnost 5,3 kg

Hmotnost v Kg
5.3
Typ motoru
benzínový 2 takt
Objem motoru
21.2
Výkon motoru kW
0.57
Šířka záběru
3.5
Délka lišty
74.4
Objem nádoby
0.37
Kontaktujte nás!