Doprava zdarma Akce + Dárek

S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Délka lišty: 536 cm (náklon 135°), Výkon: 1,0/1,4 kW/HP. Hmotnost 6,5Kg Více >>

Výrobce: Echo. Kód produktu: 21350208

ECHO olej Power blend X olej 2-taktní 1 l - Rychlé info

13 995 Kč s DPH

ks

139 bodů do věrnostního systému

S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při startování. K velkokapacitnímu filtru se dostanete bez použití nářadí. Bez použití nářadí lze snadno nastavit také úhel čepele v rozsahu 135° nebo jí úplně sklopit. Profesionální zpracování převodovky umožňuje vyšší rychlost a čistší řez, čemuž napomáhají také nože ostřené ze tří stran. Lehká lišta snižuje únavu obsluhy. Vrchol lišty je osazen ochranným prvkem proti jejímu poškození. Stejně tak profesionální dvoutaktní motor o objemu 25,4 cm3 zajišťuje optimální výkon a dlouhou životnost stroje.

Digitální CDI DIGITÁLNÍ CDI

Digitální časování zapalování zaručuje optimální výkonovou křivku za všech podmínek.

Easy start EASY START – LEHKÝ START

Technologie EASY START minimalizuje úsilí potřebné pro nastartování motoru. S EASY STARTEM výrobků ECHO je potřebná síla k nastartování v porovnání s konkurenčními výrobky rapidně snížena a doplněna o NO KICK BACK systém eliminující zpětné „kopání“.

Velkoplošný vzduchový filtr VELKOPLOŠNÝ VZDUCHOVÝ FILTR

Vzduchový filtr se zvětšenou aktivní plochou usnadňuje průchod vzduchu a dochází tak k ideální karburaci směsi pro optimální spalování. Zároveň kapacita filtru prodlužuje servisní intervaly a umožňuje bezproblémovou práci v extrémních podmínkách. Výsledkem je vysoký výkon a skvělá akcelerace při minimálních emisích.

Technologie TipGuard TECHNOLOGIE TipGuard

Ochrana střižných lišt plotostřihů umožňující práci i v nepřehledných podmínkách, kdy je zaručena ochrana lišty proti poškození. A to například při střihání křovin těsně nad teréném, popř. kolem dalších překážek.Technické parametry:
Obsah motoru: 25,4 cm3
Výkon: 1,0/1,4 kW/HP
Celková délka: 2440 mm
Délka lišty: 536 cm (náklon 135°)
Rozestup zubů: 35 mm
Kapacita palivové nádrže: 0,6 l
Hmotnost: 6,5 kg

Hmotnost v Kg
0
Objem motoru
0
Výkon motoru kW
0
Objem palivové nádrže
0
Délka lišty
0
Průměr střihu
0
Kontaktujte nás!