Výkon - 150 W. Napětí 230 V / 50 Hz. Maximální teplota nahřívání 450 °C. Rozměr nože (tloušťka x délka) - 1 x 150 mm Více >>

Výrobce: Dedra. Kód produktu: DED7519

1 635 Kč s DPH

ks

Termická řezačka polystyrenu 150 W MAX 450°C  

Jakou techniku volíte, když na řadu přijde řezání a dělení typického materiálu jako je například polystyren, polyvinylchlorid nebo polypropylen? Jakou volíte metodu, aby se práce stala příjemnou, rychlou a především přesunu?  

Vezmete si obyčejný nůž a trápíte se opakovanými tahy podle přiloženého pravítka z provizorní laťky? A co to tentokrát vzít za zcela opačný konec a koupit si speciální pracovní nářadí, které bylo vyrobeno jen pro tento účel? Představme si unikátní a při tom na první pohled zcela obyčejnou termickou řezačku polystyrenu a dalšího výše jmenovaného materiálu.  

Termická řezačka a její použití  

Termický nůž se hodí do každé kutilské dílny, přece jen s materiály jako je PP nebo PVC přicházíme do kontaktu celkem často. K usnadnění práce jsou pak tyto zdánlivě nepodstatné pomůcky úplně nejlepší. Termická řezačka nachází uplatnění i v profesionálních řemeslnických rukách při zateplování budov, kde jí z ruky prakticky nepoložíte. Skvělou zprávou je, že nůž disponuje potenciometrem pro přesnou regulaci teploty.  

Termická řezačka a její výhody  

Hlavní výhoda spočívá v dokonalém úchopu a zrychlení řezací práce, což je ve stavebních podmínkách senzační jev. Termická řezačka se vyznačuje především rychlou a snadnou obsluhou, která příjemně překvapí i zkušené řemeslníky. Řezačka je pochopitelně vybavena pojezdem k individuálnímu nastavení délky čepele. Navíc regulace teploty od 80 až do 450 °C  

Technické parametry

  • Záruční doba - 2 roky
  • Výkon - 150 W
  • Napětí 230 V / 50 Hz
  • Maximální teplota nahřívání 450 °C
  • Rozměr nože (tloušťka x délka) - 1 x 150 mm
  • Plynule regulovatelná teplota
Kontaktujte nás!