Doprava zdarma

Jednofázová invertorová svářečka je určena ke svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu (metoda TIG) a k obloukovému svařování obalenou elektrodou (metoda MMA Více >>

Výrobce: Dedra. Kód produktu: DESTI203P

8 950 Kč s DPH

ks

Dedra DESTI203P Jednofázová invertorová svářečka je určena ke svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu (metoda TIG) a k obloukovému svařování obalenou elektrodou (metoda MMA).

Pro sváření tenkých materiálů o tloušťce 1-3 mm a barevných kovů či nerezu lze využít funkci Pulse, kdy nedochází k přetavení a svar je užší a pohledově hezčí.

Je vhodná pro sváření oceli, litiny, i barevných kovů.

Přehledný ovládací panel umožňuje intuitivní nastavení parametrů svařování. Kromě zásuvek na něm najdete regulátor doby zhasínání svářecího oblouku, přepínač stejnosměrného a střídavého proudu, přepínač režimů MMA a TIG, hlavní vypínač a signalizační diody ochrany proti přehřátí.

Přístroj je navržen pro profi použití, ale velmi dobře poslouží i amatérským uživatelům.

 

Součástí balení: 

 svařovací kabel s úchytem elektrody (TIG), elektrody 3 ks, upínací objímky, keramické dýzy 3 ks, zadní záslepka dlouhá, zadní záslepka krátká, svařovací kabel s úchytem elektrody (MMA), proudový kabel s kostřící svorkou, kompletní ochranná maska a kartáč s kladívkem.
Parametry

Svařovací metoda: TIG, MMA
Napájení: 230 V ~50 Hz
Max. proud svařování TIG: 200 A
Max. proud svařování MMA: 200 A
Nastavitelný rozsah proudu: 30-200 A
Průměr elektrod pro TIG: 1,6 mm, 2,0 mm, 2,4 mm
Průměr elektrod pro MMA: 4,0 mm
Chlazení: ventilátor
Ochrana proti prachu a vodě: IP 21S
Pojistka: 16 A
Hmotnost: 9,0 kg

Hmotnost v Kg
9
EAN
5902628760814
Proud
200
Napětí
230
Kontaktujte nás!