Doprava zdarma

Hmotnost : 6,2 kg / Jmenovitý výkon : 7 - 15 kW / Pracovní tlak : 300Bar / Spotřeba plynu : 0,5 - 1,07 kg/hod / Množství vzduchu : 140 - 300 m3/h / Plyn : G30 Více >>

Výrobce: Dedra. Kód produktu: DED9942

3 090 Kč s DPH

Plynový ohřívač byl sestaven pro cílené a efektivní vytápění uzavřených nebytových prostor, kde je požadováno udržení stálé provozní teploty. Takovými prostory mohou být dílny, garáže, haly, tunely nebo stavební místnosti během provádění prací v zimním období. Slouží pro okamžité vyhřátí dané místnosti bez jakékoliv námahy a přípravy.  Plynové topidlo s regulací stačí pouze zapnout, nastavit si požadovanou intenzitu a čerpat veškerých dosažených výhod. Plynový ohřívač je vybaven výkonným ventilátorem, který podporuje cirkulaci vzduchu v prostoru a tím pokryje mnohem větší plochu.  

Asi každý si přeje topidlo s nízkými provozními náklady. Kotle na tuhá paliva sice jsou úsporná, ale nemobilní a složitější na obsluhu. Metoda ventilátoru, který dokáže smísit vzduch s horkými spalinovými plyny napomáhá k rychlému a levnému ohřevu velkého prostoru. Zařízení je obdařenou ochranou proti úniku plynu.  Tlak plynu je limitován hodnotou 0,7 barů s maximální spotřebou plynu 1,07 kilogramů za jednu jedinou hodinu. Topný výkon v rozmezí od 7 do 15 kilowattů je plně dostačující a v nastavené ceně favorizující. Ohřívač je vybaven ochranou proti úniku plynu, díky které je zařízení bezpečné.   

Kontaktujte nás!