Elektrický motor komutátorový / Pracovní napětí 230V 50Hz / Jmenovitý výkon motoru 1200 W / Rychlosti otáček - I: 0-500 ot./min; II: 0-700 ot./min. / Hmotnost 4,3 kg / Počet míchadel 1 /Typ závitu míchadla M14 Více >>

Výrobce: Dedra. Kód produktu: DED7928

2 690 Kč s DPH

ks

Elektrické míchadlo stavebních směsí a barev 1200 W 2 rychlostí

Stavební práce jsou jen natolik náročné - nakolik máte kvalitní pracovní nářadí po ruce. Pokud je stavba nebo rekonstrukce rodinných domů a bytů vaším denním chlebem, rozhodně se neobejdete bez kvalitního stavebního elektrického míchadla směsí a barev. Správné rozmíchání a konzistence stavebního materiálu je tou nejdůležitější součástí výsledné práce a komfortního průběhu výstavby.

Není důvod se při každém míchání prát se slabým výkonem stavebního míchadla. Vyzkoušejte naše výkonné 1 200 W stavební míchadlo určené k míchání kapalných materiálů jako je barva nebo lepidlo. Stejně tak s ním během několika málo okamžiků rozmícháte maltu a omítku, I přes svůj výkon a kvalitu pracovního nářadí je elektrické míchadlo určeno pro domácí použití.

Použití elektrického míchadla

Elektrické míchadlo má velice snadnou a jednoduše uchopitelnou obsluhu. Díky skvělému ergonomickému provedení se dobře drží i při vyšších otáčkách, aniž by se vaše ruka nebo dlaň vystavovala nepříjemnému otlaku. Při dodržování správného postupu vám nehrozí žádné nebezpečí.

Připravte si kbelík s vodou a nasypte do ní požadované množství materiálu. Teprve až po té vložte do kbelíku elektrické míchadlo a stiskněte spoušť. Jakmile otáčky dosáhnou maximálního výkonu, můžete přejít k druhému rychlostnímu stupni. Po ukončení elektrické míchadlo vypněte a ihned po té, co se zastaví, ho vytáhněte s kbelíku ven a projeďte v druhém kbelíku s vodou. Budete ho tak mít čisté a připravené k dalšímu použití.

Stavební míchadlo je skvělým nástrojem při rekonstrukci, opravách i výstavbě. Dokáže usnadnit práci a ušetřenou energii tak budete moct využít na důležitější věci. Silný výkon, dvě rychlosti a skvělá ergonomie - to jsou hlavní výhody této pracovní pomůcky.

Kontaktujte nás!