Vrtací kladivo SDS plus 1500W / Napětí : 230V . Počet otáček/min : 800 . Síla úderu : 5 (J) . Také má elektropneumatický příklepový mechanismus. Více >>

Výrobce: Dedra. Kód produktu: DED7836

2 690 Kč s DPH

ks

VRTACÍ A BOURACÍ KLADIVO SDS Plus 1500 W

Máme skvělou zprávu pro všechny kutily a domácí řemeslníky, kteří hledají trochu silnější a výkonnější ruční nářadí, než je námi nabízená 710W verze pro občasné použití. Všechny pochybnosti o kvalitě moderní společnosti Dedra rozmetá tato ultra výkonná mašina. Vrtací kladivo s 1 500 W vás svým průrazem doslova přišpendlí do sedačky. Již žádný materiál pro vás nebude překážkou. Na vrtací kladivo dokonce není nutné ani tlačit. Stačí pracovat pouze s jeho váhou a nechat ho dokončit požadovanou práci bez zbytečné námahy. Vrtací kladivo je určené do vaší dílny s pravidelným využitím. Má předurčenou dlouhou životnost několikanásobně převyšující záruční dobu. Když pak přihlédnete k ceně, jen těžko naleznete lepší řešení.

Vrtací kladivo ke každodennímu užití

Vrtací kladivo s výkonem 1500 W hravě odolá i náročnějším podmínkám k vlastnímu použití. Nezalekne se ani těch nejtvrdších materiálů a poradí si zkrátka se vším. Pokud hledáte opravdu silné elektrické nářadí, které vás nenechá na holičkách, tak jste na té nejlepší cestě k vyřešení svých problémů. Nákup u nás je pohodlný a vše se dá vyřídit z pohodlí domova. Pokud vám vrtací kladivo ve vaší dílně chybí a postrádáte jeho výpomoc, zakupte si jedno z nejlepších hobby nářadí na trhu.

Proč vrtací kladivo od Dedry?

Vrtací kladivo od Dedry prošlo přísnou výrobní kontrolou, která zahrnuje i zátěžové testy. Kromě jiného má senzační ergonomii těla, takže vás nebudou bolet ruce ani po několika hodinové práci. Na tomto výrobky je patrné, že se celá řada profesionálního nářadí dostává i do kutilských dílen. Vrtací kladivo je i na svůj výkon celkem lehké, takže je manipulace s ním snadná a bezpečná.

Příkon
0
Délka kabelu
0
Balení
Kufřík
Hmotnost v Kg
5
Délka v cm
0
Šířka v cm
0
Výška v cm
0
EAN
5902628784001
Otáčky /min.
800
Energie úderu (EPTA)
5
Napětí
230
Upínání nástrojů
SDS
Výkon W
1500
Kroutící moment
0
Max. průměr vrtáku do betonu
32
Kontaktujte nás!