Doprava zdarma

Hmotnost : 5 kg / Výkon : 750 W / Max. průměr kotouče : 225 mm / Napětí : 230 V / Určení : na sádrokarton / Možnost připojení vysavače / Regulace rychlosti / Sklopná rukojeť / Led osvětlení
V balení : 6 brusných listů s otvory¨, Prachový sáček , Přepravní kufr
Více >>

Výrobce: Dedra. Kód produktu: DED7766

5 399 Kč s DPH

ks

Dejte prachu sbohem

Při broušení vždy vznikají oblaka prachu. S tím je ale konec. Na systém na odsávání prachu během práce můžete napojit také na externí vysavač, čímž prach výrazně eliminujete. Madlo je skládací, takže můžete brusku s výkonem 750 W velmi snadno přenášet. Zapomínat by se nemělo ani na LED světlo, díky kterému na broušené místo lépe uvidíte.

Vedle skládání můžete madlo také prodloužit až na délku 180 cm, abyste mohli brousit i v hůře dostupných rozích, případně abyste se nemuseli během práce krčit. Snadné ovládání otáček zase zajistí, že povrch obrousíte přesně podle vašich představ. Bruska navíc zvládne za jednu minutu až 1 850 otáček.

Kotouče

Brusné kotouče o průměru 225 mm se na brusku uchytí pomocí suchého zipu, takže jejich výměna je velice jednoduchá. V balení potom naleznete také šest brusných kotoučů s otvory. Ty zase zajišťují lepší odvod prachu. To vede k účinnějšímu broušení.

Kontaktujte nás!