výkon - 1010 W / napájení - 230 V. / rychlost - 1000-1950 ot / min / průměr brusného kotouče - 225 mm / délka strany trojúhelníkového štítu - 285 mm / hmotnost - 3 kg
Zařízení : plastový obal , kulatá hlava , trojúhelníková hlava , kulatý brusný papír 6 ks. , trojúhelníkový brusný papír 6 ks. , 1,5 m hadice na odsávání prachu , prachový sáček , klíč, šroubovák , uživatelská příručka, záruční list
Více >>

Výrobce: Dedra. Kód produktu: DED7763

4 090 Kč s DPH

ks

Tato bruska na sádrové povrchy s impozantním výkonem 1010 W dokáže pracovat v nepřetržitém provozu i několik hodin a přes to se pochlubit nepolevujícím tempem a kvalitou obrusu. Společnost Dedra přesně ví, jak má moderní elektrické nářadí vypadat a především fungovat. Bruska na sádrové povrchy s tímto výkonem je určené k broušení sádrokartonových stěn a stropů.

Bruska sádrových povrchů má jednu velkou výhodu v podobě integrovaného odsávacího systému, který se nachází přímo v konstrukcí zařízení. U ostatních brusek z naší nabídky jste se možná dočetli, že je ke snížení prašnosti zapotřebí připojit průmyslový vysavač, zde tomu tak rozhodně není.

Bruska na sádrové povrchy je vybavena dvěma tipy hlavic. Jedna z nich má kulatý a ta druhá trojúhelníkovitý tvar. Po kulaté hlavici sáhnete ve chvíli, kdy je zapotřebí obrousit větší plochu. Zatímco trojúhelníková hlavice vám napomůže při obrusu okrajů a špatně dostupných míst.

Velkou výhodou je i fakt, že přímo v konstrukci se nachází odsávací systém s vlastním sáčkem na prach. U této brusky na sádrokarton se nepředpokládá, že by se k ní připojoval vysavač. Bruska na sádrokarton je nadále vybavena vlastní regulací otáček od 1000 do 1950 za minutu. Na voliči naleznete MIN/MAX od 2 do 5. Pokud používáte brusku úplně poprvé, vždy si nejdříve upevněte brusný kotouč s menší zrnitostí, teprve až po shlédnutí výsledné práce zrnitost přidávejte.

  • Příkon: 1010 W
  • Průměr kruhové hlavy: 225 mm
  • Velikost trojúhelníkové hlavy: 285 mm
  • Počet kmitlů: 1000-1950 min-1
Kontaktujte nás!