Výkon - 1400 w / Objem - 20 l / Napětí: 230 V/ 50 Hz (jednofázový elektromotor) / Průtok vzduchu: 151,4 m3/h / Průměr hadice - 35 mm / Délka hadice - 2,5 m / Hmotnost - 9,5 kg / Záruční doba - 2 roky Více >>

Výrobce: Dedra. Kód produktu: DED6602

5 090 Kč s DPH

ks

Představme si vysoce výkonný průmyslový vysavač s vodním filtrem modelového označení DED6602, který je svým uzpůsobením vhodný pro suché vysávání jakéhokoliv povrchu v obytných i užitkových prostorech. Hlavní specifikací a doménou tohoto průmyslového vysavače je nadstandardní výkon a dlouhá životnost i při déletrvajícím pracovním nasazení v pravidelných intervalech. Díky vodnímu filtru zvládne i ty nejjemnější prachové částice, jaké vznikají například při broušení sádrokartonu.Sami si nastavte potřebný výkon přítomnou regulací sacího výkonu. Mějte svůj průmyslový vysavač jednoduše pod přímou kontrolou a reagujte na změny prašného prostředí během několika málo okamžiků. Záleží pouze na typu vysávaných nečistot, které přímo ovlivňují odběr případné energie pro chod zařízení. Tento průmyslový vysavač se řadí do kategorie dvoufázových pomocníků.

V první fázi této fázi se nečistoty zachytávají v dolní nádrži, kde se nachází sběrný textilní sáček sloužící k odběru hrubších nečistot. Následně přichází na řadu fáze číslo dvě, kdy po oddělení hrubých nečistot jsou zbylé prachové částice vehnány do vodního filtru v horní nádrži.Veškeré nečistoty, které nezůstaly v textilním sáčku se následně usadí v průběhu druhé fáze v horní nádrži. Nezapomeňte průmyslový vysavač po každém použití řádně omýt a vysušit. Je nutné si uvědomit, že při práci s ním se vytváří v nádobách teplo a vlhko, což podporuje tvorbu plísní.

Průmyslový vysavač nachází uplatnění ve všech obytných i užitkových prostorech, jako jsou dílny, garáže, haly nebo sklepy. Z povrchu odstraníte i ten nejjemnější prach, aniž by se skrze vodní filtr dostal nazpět do ovzduší, což hrozí u standardních vysavačů. K zařízení získáte užitečné nástavce, kartáče, hubice, které slouží pro vysávání v těžko dostupných místech. Dokonce lze průmyslový vysavač připevnit k tradičním brusným či řezným nástrojům s odsáváním a tím zajistit odvod prachových nečistot přímo při výkonu práce.Vysavač má dodatečnou zásuvku, do které lze připojit jiné elektrické zařízení nebo nástroj. Zásuvka se nachází v krytu vysavače a je chráněna plastovým krytem. Maximální výkon zařízení připojeného do pracovní zásuvky - 2000W. Po připojení vysavače do sítě lze při nastavení spínače do polohy 0 pracovat se zapojeným nástrojem bez zapnutí vysavače.

1) Fáze I - zachycování znečišťujících látek látkovým pytlem, konkrétněji ve spodní nádrži, kde jsou zachyceny silnější fragmenty.

2) Fáze II - nečistoty jsou směrovány do vodního filtru umístěného v horní nádrži.

Sediment, nebo spíše zbývající nečistoty, které nebyly zadrženy tkaninou vaku (spodní nádrž), zůstávají na dně horní nádrže.

Vysavač má vodní filtraci, díky které je vzduch zbaven škodlivého prachu.

Nářadí je vybaveno připojovací zásuvkou a funkcí automatické aktivace zařízení při zapnutí vysavače.

Průmyslový vysavač na omítky DEDRA vodní filtr řady DED6602

Průmyslový vysavač pro žirafu Sádra vyhlazuje DEDRA EAN 5902628660206

Technické specifikace:

 • Výrobce: Dedra;
 • Model:  DED6602;
 • Výkon zařízení: 1400 W;
 • Napájení: elektrická síť;
 • Napájení: 230 V;
 • Objem nádrže:  20 l;
 • Rychlost proudění vzduchu: 8 m / s;
 • Průtok vzduchu: 42 l / s;
 • Maximální rychlost turbíny: 3200 / min;
 • Průměr sacího připojení:  40 mm;
 • Hlasitost: <75 dB;
 • Hmotnost zařízení: 9,5 kg;
 • Hmotnost zařízení s obalem: 10 kg.

V sadě najdete:

 1. Látková taška;
 2. Houbový filtr;
 3. Bavlněný filtr;
 4. Flexibilní hadice 3,5 m;
 5. Kovová teleskopická trubice;
 6. Podlahová hubice;
 7. Štěrbinová tryska.
Průmyslový vysavač pro žirafí sádru vyhlazuje řady DEDRA DED6602
Kontaktujte nás!