Délka 15m. Pouze ve spojení s regulátorem tlaku vody DSA-8415 Více >>

Výrobce: Bradas. Kód produktu: WADF1/2015

295 Kč s DPH

ks
Zahradní zavlažovací kapací hadice 15m 1/2" AQUA-DROP FLAT

Výkon na 1 mtr: 0,76-1,26litry / min při tlaku 0,7 bar. Hadice je vyrobena ze 100% vysoce kvalitní gumy, zpracována tak, aby propustila vodu rovnoměrně po celé délce. Poskytuje vodu efektivně, úsporně a dokáže ušetřit až 70% vody, proti běžnému zavlažování a umožňuje rostlinám ideální růst.

Quick Connect adaptéry umožňují rychlé a snadné připojení k běžné zahradní hadici. Hadice je na jednom konci ukončena závitem na připojení k zdroji vody, nebo pomocí klasické rychlospojky je možné připojit další zavlažovací hadici nebo běžnou hadici. Druhý konec je ukončen závitem a záslepkou, je tedy možné připojit zavlažovací hadici nebo běžnou hadici.
Je ideální pro přesné a efektivní zavlažování.

Může být uložena na povrchu: kůra, štěpka, zem nebo pod zemí v hloubce až 20 cm.

Je ideální k zavlažování kvetoucích rostlin, mladých sazenic, skalniček, rostlin vysazené v řadách - pro ovoce a zaleninu a dále pro nově založené skupinové okrasné výsadby k rychlejšímu a snadnějšímu ujmutí.


Upozornění: Nepoužívejte horkou vodou. Při tlaku větším než 0,7 bar použijte redukci DSA-8415. Hadici je nutné chránit proti přímým paprskům přihrnutím země, nebo kůry, štěpky, posekané trávy.Hadici je nutné před zimou uschovat, zmrzlá voda může hadici poškodit. Hadici je možné pomocí další hadice prodloužit, i tak bude ještě hadice správně fungovat.
Hmotnost v Kg
2
EAN
5907544432050
Délka hadice
15
Kontaktujte nás!