AKU strunový vyžínač RYOBI 18 V s záběrem 25/30 cm a automatickou, otočnou hlavou, představuje výkonného a lehkého pomocníka, kterého využijete k úpravám okrajů trávníků a k sekání trávy na špatně přístupných místech. Tento model spadá do řady One Plus ™ a je dodáván bez akumulátoru a nabíječky. Více >>

Výrobce: RYOBI. Kód produktu: R51330028130

2 199 Kč s DPH

ks

AKU strunová sekačka RYOBI OLT1832 18V LI-ION je oblíbeným pomocníkem pro každého vášnivého zahrádkáře při sekání trávy podél obrubníků, okolo stromů, pod ohradníky, v příkopech a svazích, v podstatě všude, kam již běžná sekačka nemá přístup. Je zejména vhodný pro použití tam, kde není přístup k elektřině, nebo pokud nechcete manipulovat s napájecím kabelem.

Motor

Vyžínač je poháněn Li-ion baterií a 18 V motorem s dostatečně vysokým výkonem, který dosahuje rychlosti otáček 7 800 - 8 400 min-1 a poskytuje tak prémiový výkon i v náročných podmínkách.

Žací ústrojí

Záběr sečení je 250/300 mm, automatická strunová hlava je vybavena funkcí EasyEdge™ pro rychlou změnu z režimu sekačky do režimu vyžínače.  Vyžínač je ideálním nástrojem při sekání a dosekávání trávy kolem pevných překážek, např. obrubníků, dlažby, zahradních květináčů atd. Struna totiž poseče trávu na správnou výšku a poté se díky své pružnosti dokáže překážce přizpůsobit a nepoškodit ji. Strunová hlava automaticky podává  strunu o průměru 1,6 mm, která je navinuta na cívce a sekačka je tak připravena k okamžitému použití

Přednosti

  • Aku vyžínač RYOBI se vyznačuje velmi lehkou ovladatelností a kvalitním zpracováním.
  • Nastavitelné šířka střihu 25 cm nebo 30 cm pro maximální všestrannost.
  • Funkce EasyEdge™ pro rychlou změnu režimu vyžínání a zastřihování.
  • Teleskopická násada a nastavitelná rukojeť zajišťují pohodlí pro uživatele všech výšek.
  • Otočná strunová hlava se třemi polohami pro všestrannější vyžínán.

Balení

  • strunová sekačka
  • automatická strunová hlava
  • akumulátor není součástí balení
  • nabíječka není součástí balení

One Plus ™

Vyžínač spadá do řady One Plus ™, kdy jednu baterii můžete umístit do všech nástrojů, které využijete. Do vašeho zahradního nářadí — sekaček, plotostřihů či foukačů na listí, ale také v dílně — brusky, vrtačky či přímočaré pily. 

Tento model je dodáván bez baterie a nabíječky. Pro dosažení nejlepšího výkonu a ergonomie doporučujeme použít baterii 2 Ah Lithium+. Nabíječku i akumulátor si  můžete jednoduše pořídit v našem e-shopu, ať už jednotlivě či výhodněji v sadě.

Součástí balení je přehledný návod k obsluze ve kterém najdete další technické specifikace a který si také můžete stáhnou v souvisejících dokumentech.

Příkon
---
Objem motoru
---
Průměr struny
1.6mm
Objem palivové nádrže
---
Hmotnost
2.7kg
Napětí
18V
Spotřeba paliva
---
Záběr
30cm
Výkon
---
Otáčky
9000min-1
Typ akumulátoru
Li-Ion
Akustický tlak
94.2dB(A)
Katalog. strana
---
Pohon
Aku
Závit
---
Kapacita aku
---
Počet dostupných akumulátorů
0
Vibrace
---
Průměr hnací hřídele
---
Hnací řídel
---
Úhlový převod
---
Kontaktujte nás!