Doprava zdarma Akce -9% + Dárek

Agamad dvoustupňová fréza s motorem o výkonu 5,5 HP, záběr: 56 cm. Rychlost: 4 vpřed / 2 vzad, manuální start. Hmotnost 70 Kg Více >>

Výrobce: Agama. Kód produktu: V551

Arnold Olej pro 4-taktní motory zimní provoz 1l - Rychlé info

11 790 Kč s DPH Původní cena 12 990 Kč, Ušetříte 9% (1 200 Kč)

ks

117 bodů do věrnostního systému

Sněhová fréza 551Q je základním, ale přesto spolehlivým modelem dvoustupňových fréz. Je poháněna spolehlivým benzínovým čtyřtaktním motorem OHV o výkonu 5,5 HP s lehkým startem. Ovládání výhozového komínu je snadné pomocí ovládací páky na levé straně stroje z místa obsluhy. Rotace výhozového komínu je zajištěna kvalitním ocelovým šnekem u kterého nehrozí nebezpečí deformace. Pracovní záběr frézy je 56 cm a výška záběru 51 cm. Ovládací prvky byly soustředěny do jednoduchého ovládacího kovového panelu posunutého blíže k obsluze. Řadící páka je tak v komfortním dosahu a není nutné se k řadící páce shýbat.

Kovové velkoplošné a vysoce odolné oboustranné kluznice na spodní části bunkru frézy zabraňují možnému poškození bunkru a zajišťují plynulé kopírování terénu. Ocelový bunkr je speciálně tvarovaný ze za studena lisované oceli pro vysokou pevnost a odolnost. Sněhová fréza je opatřena vylepšenými zimními pneumatikami se SNOW GRIP šípovým dezénem, který zabraňuje prokluzu na hladkém povrchu. Sněhový šnek, vyrobený z vysokopevnostní oceli, je opatřen po svém obvodu zuby, které snadno procházejí i skrze zhutněnou či zledovatělou sněhovou pokrývku. Masivní převodovka, dvoustupňový systém s vysokoobrátkovým ventilátorem zajišťují kvalitní odhoz sněhu, ale i bezproblémový průchod sněhovou pokrývkou. Vzdálenost odhozu je až 15 m, ale vždy je to závislé na vlhkosti a míře přemrznutí odklízené sněhu. Pomocí této sněhové frézy odklidíte sníh rychle, pohodlně a především bez námahy.


Technické specifikace sněhvé frézy Agama:

Dvoustupňová fréza
Motor: 163 cm3
Typ motoru: 4-taktní OHV
Výkon: 5,5 HP
Šířka záběru: 56 cm
Výška záběru: 51 cm
Rychlost: 4 vpřed / 2 vzad
Ovládání směru odhozu: 190° z místa obsluhy
Startování: manuální
Světlomet: ne
Vyhřívaná rukojeť: ne
Sněhové řetězy: příslušenství k dokoupení
Objem palivové nádrže: 3,6 l
Pneumatiky: Snow grip 4.10-6
Pojezdová převodovka: disková s plynulým převodem CVT
Volnoběžný chod: ano
Hmotnost: 70 kg

Kontaktujte nás!