Doprava zdarma

Plynový gril s bočním vařičem Activa Florida. Příkon hořáku (kW) 15 + 3,5. Spotřeba plynu (g/h) - . Hořák 6x, nerezová ocel. Grilovací rošt smaltovaný
Zapalování piezo. Boční vařič Ano, aluminizovaná ocel. Rozměry grilovací plochy (cm) 73 x 40. Přední kryt plný plechový s poličkou. Výška pracovní plochy (cm) -. Teploměr Ano. Materiál víka: ocel. Obslouží počet osob: 12
Hmotnost (Kg): 36.50. Rozměry (cm): 158 x 54 x 106
Více >>

Výrobce: Activa. Kód produktu: 19786

13 990 Kč s DPH

ks

Velký plynový gril se šesti hořáky za skvělou cenu, to je model Florida od německé společnosti Activa. Skvěle se hodí pro chutnou a rychlou přípravu jídel pro společnost až 12 lidí. Základem vysokého výkonu je šest moderních výkonných plochých hořáků s horním krytem, díky kterému je odkapávající tuk veden mimo plamen a odveden do speciální nádržky. Pokrm tak bude vždy zdravý bez zbytečných škodlivých prvků, které vznikají přepalováním tuku. Gril má rovněž praktický integrovaný boční vařič vhodný na přípravu omáček, horkých nápojů nebo příloh.

 Hořáky se pohodlně zapalují pomocí piezo zapalování integrovaného v otočných knoflících. Gril je dále vybaven kvalitním dvoudílným smaltovaným litinovým grilovacím roštem kombinovaným s litinovou ohřívací deskou a dalším vyklápěcím roštem, který je vhodný na nepřímé grilování masa či zeleniny anebo na ohřívání již ugrilovaných pokrmů. Gril má kvalitně lakované víko s velkým nerezovým madlem a zabudovaným teploměrem, dvě odkládací poličky na každé straně s madly vhodnými na pověšení grilovacího náčiní a praktický odkládací prostor pod grilem, který je přístupný dvířky zepředu.

Pro snadný transport je vybaven kolečky. Na rozdíl od mnoha jiných grilů je již v základu vybaven vším potřebným pro připojení k plynové lahvi 5 nebo 10 kg.

Technické parametry
Příkon hořáku (kW) 15 + 3,5
Spotřeba plynu (g/h) -
Hořák 6x, nerezová ocel
Grilovací rošt smaltovaný
Zapalování piezo
Boční vařič Ano, aluminizovaná ocel
Rozměry grilovací plochy (cm) 73 x 40
Přední kryt plný plechový s poličkou
Výška pracovní plochy (cm) -
Teploměr Ano
Materiál víka -
Obslouží počet osob 12
Hmotnost (Kg): 36.50
Rozměry (cm): 158 x 54 x 106

Kontaktujte nás!