Výkon 10,5 kW, piezo zapalování, včetně regulátoru a hadice k láhvi PB, trubice SCHOTT. Více >>

Výrobce: Activa. Kód produktu: 13600

11 999 Kč s DPH

ks

119 bodů do věrnostního systému

Designové plynové zahradní topidlo od německé společnosti Activa CHEOPS nejenže úžasně vypadá, ale díky propracované technologii je i dokonale funkční. Bude se krásně vyjímat nejenom pod privátní pergolou, ale i na předzahrádkách a venkovních terasách u restaurací nebo hotelů. Tepelnou pohodu vytváří nejenom vysoká účinnost zdroje, ale i pohled na „živý“ oheň, který vytváří dokonalé optické efekty.
Co odlišuje Activu od ostatních, je použití jen těch nejlepších komponentů s dlouhou životností. Základem je skleněný tubus, který je vyráběn v Německu ve špičkovém závodu společnosti SCHOTT. Pouze takový výrobek je netečný vůči prudkým změnám teplot (například pokud se na rozpálenou trubici dostane při dešti voda) a je i stálobarevný. Zbytek bytelné konstrukce je vyroben z hliníku a nerezového plechu, což je zárukou velmi dlouhé životnosti.
Dále je topidlo vybaveno automatickým vypínačem při nadměrném náklonu a pojezdovými kolečky pro snadnou manipulaci. Topidlo se dodává včetně hadice na PB a regulátoru.


Obsah balení:

- zahradní topidlo CHEOPS
- hadice a regulátor v ceně 349,-Kč
Hmotnost v Kg
31.5
Délka v cm
53
Šířka v cm
53
Výška v cm
223
EAN
4260056082139
Výkon motoru kW
10.5
Kontaktujte nás!