Máte dotaz na námi nabízené služby? Rádi Vám na cokoli odpovíme.

Diskuse
Komentáře

Martin Škuta

Dobrý den. Přez internet.obchod jsem u Vás zakoupil svářečku - Powermat PM-IMG-220T. Zboží mi dnes dorazilo v pořádku a velmi rychle. Jelikož jsem svářeč z profese, před vyzkoušením jsem si vše pečlivě pročetl a zkontroloval. V nabídce máte uvedeno, že podávač drátu pracuje s dráty- 0,6/0,8/1,0mm. Udivuje mně jen, že ve svářečce je dodávána kladka s drážkou 0,6/0,8. K tomu jsem si od Vás zakoupil i dvě cívky trubičkového drátu 0,9mm. Mám snad tomu rozumět, že 0,9 a 1,0 drát, poženu přes kladku v drážce 0,8 ??? Děkuji za odpověd a přeji hezký den.

Pavel LukszaAdministrátor |

Dobrý den,

V hlavním popisu svářečky je uveden text "Dvojitý podavač je schopen pracovat s drátem  0,8 / 1,0 mm". V popisu obsah balení je napsáno "Podávací rolka drátu 1mm a 0,8mm". 

 Svářečka samozřejmě může svářet s drátem 0,6mm, ale musel by jste mít zakoupenou samotnou rolku 0,6-0,8mm. Tato rolka není součástí balní. 

Josef Matouš

Prosím hodnotu jističe pro Powermat PM-IMG-230T. Děkuji.

Pavel LukszaAdministrátor |

Dobrý den,

 Máme ověřeno, že 16A jistič je dostatečný. 

Josef Járos

Proč se mi neustále ucpává tunel výhozu do koše i přes suchou trávu,musím to každou chvilku čistit a stát, nebo mi zůstávají za mnou posekaná tráva a do koše nic. Jedu pomalu a nože na plný plyn.Nesbírá to trávu dle mých představ a to je u traktůrku na sečení trávy dost podstatné a to jsem se ohnul jako Hliník z Humpolce.Kde udělali soudruzi z NDR chybu.

Robert

Dobry den. Máte pokosovou pilu na řezání zámkové dlažby 80mm. A za kolik. Děkuji za odpověď

Pavel LukszaAdministrátor |

Dobrý den,

Bohužel pokosovou pilu na beton a dlažby namáme v nabídce.

Polan

Dobrý den.Mohli byste sdělit něco více o sekačce Agama SB 225.Jak má zajištěn pohon.Jaká je převodová skříň.Jak je zajištěn servis a pod.Jsem ze Západních čech.
Děkuji Josef

Další