Nejnovější generace poloautomatické svářečky Powermat PM-IMG-220L-PRO vybavena řadou moderních funkcí. Svářečka uživateli nabízí funkce dostupné v mnohem dražších strojích. Ať už se jedná o režim 2T/4T

  • Dvoutakt (2T) - stisknutím tlačítka na hořáku se uvede svářečka do chodu, puštěním tlačítka se zastaví. Používá se u krátkých svarů.
  • Čtyřtakt (4T) - stisknutím tlačítka na hořáku se zdroj spustí, pak se tlačítko uvolní a svářečka zůstává v činnosti. Dalším stisknutím a uvolněním tlačítka na hořáku se svářečka zastaví. Tento režim se používá při dlouhých svarech. 

 Novinkou je i funkce BURN BACK

Dohoření drátu. Funkce zabraňující přilepení drátu do svaru (u zdrojů MIG/MAG). Po ukončení svařování se podavač drátu zastaví, ale oblouk ještě po určitou dobu hoří. Tím drát "odhoří" k průvlaku a nehrozí jeho přilepení.

 Další funkcí, kterou bývají zpravidla vybavené dražší svářecí agregáty, je konektor pro hořáky SPOOL-GUN. 

Svářecí poloautomat PM-IMG-220L-PRO je ideálním řešením pro svařování, maj širokou škálu uplatnění a výborné svařovací vlastnosti. Snadno se s ní manipuluje a je tak vhodným přístrojem i pro začínající svářeče s menšími zkušenostmi.

Protože jsme autorizovaní distriboři výrobce Powermat, můžeme vám nyní nabídnout zajímavou zaváděcí cenu.  

 Podrobné technické informace o svářečce, najdete zde: Powermat PM-IMG-220L-PRO